Prezidenstké voľby

PREZIDENTSKÉ VOĽBY

Predsedníctvo SLOVENSKEJ KONZERVATÍVNEJ STRANY sa jednomyseľne zhodlo, že v prezidentských voľbách 2019 podporíme kandidatúru IVANA ZUZULU NA PREZIDENTA SLOVENSKEJ REPUBLIKY.  

Sme presvedčení, že na čele Slovenskej republiky musí stáť bezúhonná, nespochybniteľná a charakterná osobnosť, ktorá vie, čo chce a jej názory sú jasné a inšpirujúce. Musí mať ťah na bránu, tvoriť a posúvať veci dopredu. Zároveň ale musíme mať prezidenta, ktorý má morálny kompas, ctí hodnoty a je zásadový. Musíme mať prezidenta, ktorého nezlomili a nezlomia.  

Ivan ZUZULA je presne tou osobnosťou, ktorú potrebujeme v úrade prezidenta. Vie, že Slovensko posunieme vpred iba vtedy, ak sa budeme sústrediť na riešenie dvoch kľúčových problémov - bezpečnosti a prosperity.  Jeho životný príbeh je dôkazom, že sa nenechal zlomiť v minulosti a jeho zásadovosť je zárukou, že ho nezlomia ani v budúcnosti. 


Ivan ZUZULA bude občianskym kandidátom, preto pracujeme na zbieraní podpisov pod petíciu. Mnohí z Vás majú zo zberom podpisov pod petíciu skúsenosti a viete, že to nie je až taká jednoduchá úloha. Preto budeme radi, ak sa pridáte k nám a podporíte kandidatúru Ivana Zuzulu zbieraním podpisov. 


Petíciu za kandidatúru Ivana Zuzulu v prezidentských voľbách 2019 môžte podporiť tu.